Polscy producenci branży odzieżowo-tekstylnej


  • PL
  • EN
Company logo
PASJA I PROFESJONALIZM
PASJA I PROFESJONALIZM
DOBRA JAKOŚĆ
HUGO BOSS, DECATHLON, S.OLIVER
Rzgów
PRODUKCJA SWETRÓW
Verified supplier PL

Informacje ogólne

BAS

95-030, Rzgów
Długa 26
NIP: 7290205405
VAT EU: PL7290205405
Rok założenia firmy: 1963

Dane kontaktowe

WWW:
E-mail:
Telefon:
Telefon komórkowy:
Fax:

Osoba kontaktowa

PIOTR SIEKIERSKI

Język komunikacji

PL,EN

Profil działalności

O nas

Produkujemy swetry damskie, swetry męskie oraz swetry młodzieżowe i dziecięce, a także akcesoria: szaliki, czapki, rękawiczki, kominy, getry, ochraniacze dla hokeistów i tym podobne. Można u nas także zamówić ściągacze, mankiety, kołnierze i wszelkie dodatki z dzianin swetrowych oraz dzianinę-metraż. Posiadamy kompletny park skomputeryzowanych maszyn dziewiarskich o uigleniu od Nu3 do Nu12 i 21gg oraz pełen przekrój maszyn szwalniczych, a także studia graficzne. Oferujemy produkcję wyrobów odpasowanych i krojonych.

Na miejscu oferujemy bardzo bogaty wybór przędz, które poza pochodzącą z Peru alpaką - są wyłącznie certyfikowanego pochodzenia europejskiego. Sprowadzamy i przerabiamy każdy rodzaj surowca: wełnę, lambswool, kaszmir, bawełnę, akryl, alpakę, merinos, lycre, mohair, przędze fantazyjne, wiskozę, angorę, przędze metalizowane i ich mieszanki.

Mamy możliwość zastosowania na swetrach, czapkach, szalikach i rękawiczkach specjalnych wykończeń takich jak np. zmiękczanie, dekatyzowanie, ekstrakcję, farbowanie np. technologią old eye, drukowanie, nanoszenie specjalnych farb, barwienie natryskowe, itp. Współpracujemy z firmami wykonującymi dla nas hafty, sito-druk, naniesienia, foliowania i gumowania, a także printy.

Bogate portfolio Klientów to nasz zdecydowany atut. Produkcję swetrów, dodatków dzianych i akcesoriów zlecają u nas popularne marki odzieżowe takie jak Reserved, Klienci z wyższej półki np. Simple, Aryton, Próchnik, najlepsi Projektanci oraz marki ekskluzywne np. Cacharel, czy Baldessarini. Produkowane przez nas wyroby trafiają do Klientów z Europy, Japonii i Ameryki. Produkujemy również odzież firmową np. dla browarów, stacji benzynowych, firm transportowych, sieci telefonii komórkowych, szkół średnich i wyższych, klubów golfowych, a także m.in. Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej.

Jesteśmy Firmą rodzinną z dużymi, bo ponad 50-letnimi, tradycjami dziewiarskimi i szczególnym podejściem do rzemiosła. Dziewiarstwo to nasza pasja, a każde zamówienie jest dla nas wyjątkowe.

Jednocześnie uchodzimy za w pełni profesjonalną, nowocześnie zarządzaną firmę, która swoim Klientom oferuje nie tylko usługę produkcji swetrów, akcesoriów i dodatków, ale także pełną logistykę dostaw. Nasza organizacja i umiejętności pozwalają dostarczyć gotowy produkt z fabryki do poszczególnych sklepów lub bezpośrednio do drzwi najważniejszych dla Klienta odbiorców.

Długoletnie doświadczenie i bogate portfolio Klientów powodują, że firma ma swoje wypracowane procedury i standardy i jest profesjonalnie przygotowana do współpracy z klientami. Jesteśmy w stanie zrealizować każde, nawet bardzo skomplikowane zamówienie. Dotyczy to zarówno konstrukcji wyrobu, detali i dodatków, przędzy, a także wykończenia. Tworzymy swetry zarówno w oparciu o profesjonalną dokumentację Klientów, jak i na podstawie opisanych szkiców czy zdjęć. Podejmujemy się produkcji dużych i powtarzalnych zamówień, a także mniejszych serii butikowych.

dziewiarnia, dziewiarstwo

Odzież damska, Odzież męska, Odzież dziecięca, Akcesoria odzieżowe

Swetry, kardigany, Czapki, szaliki, rekawiczki

Główna działalność

Producent

Ilość pracowników

31-50

Miesięczna produkcja

5000+

Odszywanie wzorów

14 days

Pracujemy dla

  • Baldessarini, Sonia Rykiel, Hugo Boss, s.Olivier, Camel Active, Disney, Diesel, Holebrook, Decathlon, Lee Cooper, Mustang, RoyRobson, Bonita Men, Rascher, Deerberg, Oska Clothing, Celtic, IceFields, DAD, Orsay, Vistula, Simple, Reserved, Vertus, Kędziorek, 4F, Kumi, Intersport i wiele innych znanych firm.

Koszt przygotowania wzorów

  • Wyliczany indywidualnie

Rynki zbytu

  • Rynek krajowy
  • Europa Wschodnia
  • Azja
  • Ameryka Północna

Udział eksportu w sprzedaży

0 - 30%

0 - 30%

Dane techniczne

Park maszynowy

Dziewiarnia posiada park skomputeryzowanych maszyn dziewiarskich o uigleniu od Nu3 do Nu12 oraz pełen przekrój maszyn szwalniczych.

Warunki dostawy i płatności

Warunki płatności

  • przedpłata

Mapa

Wyślij zapytanie