Polscy producenci branży odzieżowo-tekstylnej


  • PL
  • EN
Company logo
Ponad 20 lat doświadczenia
Ponad 20 lat doświadczenia
potentat w branży
solidny partner w biznesie
Łódź
DRUK CYFROWY TKANIN I DZIANIN
Verified supplier PL

Informacje ogólne

COLOURAMA

93-177, Łódź
Dąbrowskiego 17/21
NIP: 7251905860
VAT EU: PL7251905860

Dane kontaktowe

WWW:
E-mail:
Telefon:
Fax:

Język komunikacji

PL,EN,DE

Profil działalności

O nas

Jesteśmy nowoczesną drukarnią cyfrową z ponad 20-letnim doświadczeniem. Naszą firmę tworzą specjaliści, którzy do pracy podchodzą z pasją i profesjonalizmem. Wysoka kultura firmy oraz troska i szacunek dla klientów tworzą wyjątkowe warunki współpracy.

Mamy bogato wyposażony, nowoczesny park maszynowy. W 2014 roku wymieniliśmy niemal wszystkie maszyn na nowe, co pozwoliło nam osiągnąć moce produkcyjne na poziomie 400 000 m miesięcznie. Jesteśmy w stanie szybko i przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości realizować zarówno bardzo duże jak i mniejsze zamówienia.

Specjalizujemy się w druku transferowym sublimacyjnym, który pozwala osiągać niezwykłą jakość druku oraz nasycenie kolorów na materiałach polyestrowych lub z domieszką polyesteru. Jest to najbardziej ekologiczna technologia druku dostępna obecnie na rynku.

Drukujemy na tkaninach i dzianinach powierzonych przez klientów, a także sprzedajemy papier transferowy z naniesionym drukiem. Klienci mogą wybrać druk z naszej obszernej bazy lub dostarczyć nam swój własny projekt. Powierzając nam swój projekt, możesz liczyć na pełną dyskrecję.

Drukowane przez nas tkaniny i dzianiny , w zależności od użytego materiału są zwykle wykorzystywane do produkcji różnego rodzaju odzieży, akcesoriów takich jak chusty, apaszki lub tekstyliów domowych takich jak zasłony, rolety, poduszki, tkaniny obiciowe itd.

Jesteśmy otwarci na współpracę z markami branży odzieżowo-tekstylnej, projektantami, a także innymi drukarniami.drukarnia, druk sublimacyjny, druk transferowy, drukarnia cyfrowa, drukowanie dzianin, drukowanie tkanin, dzianiny drukowane

Bielizna stołowa i pościelowa

Główna działalność

Producent

Ilość pracowników

31-50

Minimum produkcyjne

100

Miesięczna produkcja

70000+

Odszywanie wzorów

7 dni

Rynki zbytu

  • Rynek krajowy
  • Europa Zachodnia

Showroom dostępny

  • Tak

Udział eksportu w sprzedaży

60% +

60% +

Mapa

Wyślij zapytanie