Polscy producenci branży odzieżowo-tekstylnej

O nas

Co to jest FACTORYBOX?

FACTORYBOX to pierwsza profesjonalna baza POLSKICH firm z branży odzieżowo-tekstylnej. Jesteśmy specjalistycznym serwisem, dzięki któremu ZA DARMO, łatwo i szybko znajdziesz odpowiedniego dostawcę usług i produktów, których szukasz.

OD PROJEKTU DO GOTOWEGO PRODUKTU

Szukasz firmy aby zlecić przeszycia, a może producenta odzieży damskiej ? Chcesz znaleźć zaufanego producenta dzianin ? Dzięki FACTORYBOX wypełnienie wszystkich etapów procesu produkcji odzieży jest bardzo proste.

FACTORYBOX JEST TWOIM ASYSTENTEM NA KAŻDYM ETAPIE PRODUKCJI


Dlaczego warto korzystać z FACTORYBOX?

Korzystasz bezpłatnie

Wyszukiwanie firm w FACTORYBOX jest bezpłatne. To firmy zainteresowane ogłoszeniem się w serwisie płacą nam za umieszczenie ich wizytówki w FACTORYBOX.

Oszczędzasz swój cenny czas

Korzystając z FACTORYBOX oszczędzasz czas, który normalnie traciłbyś przeglądając setki stron internetowych czy uniwersalnych portali ogłoszeniowych, bo my jesteśmy serwisem branżowym, a więc miejscem, gdzie spotykają się specjaliści.
Nasza strona ma intuicyjną nawigację, jest prosta, przejrzysta i czytelna. Wszystko po to, aby ułatwić Ci szybkie wyszukanie tej firmy, która wykona dla ciebie zlecenie najlepiej.

Dokonujesz wyboru właściwego dostawcy

W FACTORYBOX wizytówki dostawców są kompletne pod względem informacji, a nie tylko ogólne jak w innych wyszukiwarkach. Masz więc łatwy i szybki dostęp do tych ważnych danych, które są kluczem do dokonania przez Ciebie właściwego wyboru. Poza tym dajemy Ci możliwość wysyłania zapytań ze strony do jednego lub wielu dostawców na raz.

Wybierasz spośród firm godnych zaufania

Baza firm zarejestrowanych w FACTORYBOX stale się rozwija, a my dbamy o to, aby dane umieszczanych firmy były aktualne i prawdziwe. Dlatego posługujemy się naszym wewnętrznym systemem weryfikacji, który pozwala wyeliminować nierzetelnych użytkowników. Ponadto sami osobiście sprawdzamy wiarygodność danych podawanych przez firmy. Zwróć uwagę na firmy ze znaczkiem "Verified" - to te firmy, które odwiedziliśmy.


Dlaczego produkcja odzieży w Polsce?

Blisko, szybko, pewnie

Centralne położenie w Europie oraz stabilność gospodarcza i polityczna Polski dają gwarancję pewnej i szybkiej realizacji zamówienia. Bliskość Polski to dla zlecającego możliwość szybkiej kontroli na każdym etapie produkcji.

Wysoka jakość i dobre ceny

Polski sektor tekstylno-odzieżowy charakteryzuje się wysokim współczynnikiem eksportu kształtowanym głównie dzięki polskim szwalniom. Ponad 50% zamówień pochodzi od klientów zagranicznych, którzy zlecają przeszycia w naszych szwalniach. Polskie szwalnie bardzo dobrze znają sposób pracy europejskich marek odzieżowych i są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom jakościowym przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Duże możliwości

Polscy producenci oferują znakomite zaplecze technologiczne poparte bogatą tradycją i doświadczeniem produkcyjnym. Elastyczność w przyjmowaniu zamówień, krótkie oraz długie serie produkcyjne w połączeniu z bogatą ofertą usług specjalistycznych powoduje, że Polska jest bardzo dobrze oceniana na rynku zagranicznym.

Firmy w naszym serwisie to

profesjonalne szwalnie oferujące
przeszycia odzieży, a także produkcję
wyrobów gotowych na Twoje zlecenie
i według Twojego projektu

producenci odzieży szyjący
kolekcje pod własną marką,
którzy chętnie zaoferują Ci
swoje projekty

wzorcownie, które wykonają
dla Ciebie formy odzieżowe,
stopniowanie, trafarety

hafciarnie i drukarnie

producenci dzianin oraz tkanin

producenci i hurtownie
dodatków krawieckich

producenci i hurtownie
opakowań, wieszaków
i innych akcesoriów odzieżowych

producenci
tekstyliów domowychKto korzysta z FACTORYBOX?

Z FACTORYBOX korzystają projektanci, kupcy, brand managerowie, category i product managerowie reprezentujący marki odzieżowe z całego świata. Szukają i znajdują u nas wiarygodne i profesjonalne firmy z POLSKI, którym powierzają produkcję odzieży wg. swojego projektu i pod swoją marką.

Nie ważne jak duża jest Twoja firma, czy dopiero zaczynasz, czy reprezentujesz markę uznaną na rynku. U nas każdy klient bez względu na wielkość i doświadczenie znajdzie dla siebie dostawcę usług, dodatków i gotowych wyrobów.